Haber
Fenerbahçe, Zimbru maçı hazırlıklarını tamamladı
![](https://haber-kumru.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/fenerbahce-zimbru-maci-hazirliklarini-tamamladi-RWkeqLQ8.webp)
– Fenerbahçe, Zimbru maçı hazırlıklarını tamamladı
İSTANBUL – Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda yarın karşılaşacağı Zimbru Kişinev maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.
Teknik Müdür İsmail Kartal yönetiminde Fenerbahçe’de gerçekleştirilen antrenmanda; Koşu ve ısınma ile başladı. Ardından 2 gruba ayrılan oyuncular hız ve reflekslere dayalı oyunlar oynarken, ortaya eğlenceli anlar çıktı. Ardından 5’e 2 kapma antrenmanı yapıldı. Antrenmanın kapalı bölümünde Zimbru maçının taktik çalışması yapıldı. Yeni transferlerden Rodrigo Becao tatbikatın tamamında yer alırken, UEFA listesinden 2 oyuncunun değişebileceği öğrenildi.