Haber

Samet Akaydın ceza aldı mı, neden ceza aldı? Samet Akaydın kaç maç cezalı olacak?

Samet Akaydın cezalandırıldı mı? merak ediliyor. Trabzonspor’da gol sevinciyle yere kapanan Trezeguet’e tükürdüğü iddiasıyla PFDK’ya sevk edilen Fenerbahçeli futbolcu Samet Akaydın’ın kaç maç ceza alacağı merak konusu oldu. Arama motorlarında Samet Akaydın ceza aldı mı, neden ceza aldı? Samet Akaydın kaç maç cezalı olacak? sorular incelendi.

SAMET AKAYDIN ​​CEZA VERDİ Mİ?

Trabzonspor’da gol sevinciyle yere kapanan Trezeguet’e tükürdüğü iddiasıyla PFDK’ya sevk edilen Fenerbahçeli futbolcu Samet Akaydın’ın kaç maç ceza alacağı merak konusu oldu. Temsilci raporda yazarsa futbolcunun en alt sınırdan 4 maç ceza alması bekleniyor.

“UZAKLIK ARADA”

Bünyamin Gezer yaptığı açıklamada, “Böyle bir sosyal medya sahnesi, menajeri, bir görüntü ortaya çıktı. Trabzonspor tarafından da paylaşılıyor. Nasıl yorum yapılır bilmiyorum. Nereye giderler, nasıl kararlar alırlar bilmiyorum. Biz doğru düzgün göremedik.Ekranda olsa daha net ifadeler kullanabilirdik.Öyle bir anda öyle bir görüntü geliyor ki…Samet Trabzonlu,Samet’in annesi babası Trabzon’da yaşıyor.Maçı o kazandı, Trezeguet ile de öyle bir itişme olmadı.İhtimal düşük.O yaptı mı yapmadı mı bilmiyorum.Adam “Ben öyle bir şey yapmadım, doğal bir hareket” diyor oradan baktım. , mesafe görünüyor, yaptı mı, bilmiyorum.Trezeguet ‘hissetmedim, manzarayı görünce üzüldüm’ diyor. Buna nasıl karar verdiniz ve PFDK’ya havale ettiniz?

“NİYETİNİ BİLMİYORUM”

Gezer de “Trezeguet’in üstüne mi yoksa yere mi tükürüyor karar veremedim. Niyet okuyan biri değilim. Belki görüntü çıkınca Samet tersledi bilemiyorum. Samet mimik yaptı, ‘Başımız belaya giriyor’ dedi ve açıklama yaptı.Yayıncının niyetini bilmiyorum.Gösterdiği görüntülerde var mı, belli mi, yoksa temsilci veya hakem göstermedi mi? gördüyseniz, olay yerinden ona atıfta bulunacaksınız.” ifadelerini kullandı.

“ALT SINIRDAN 4 MAÇA”

Program hakkında yorum yapan Hünkar Mutlu, “Geçmişte PFDK’da görev yapan avukatlarla görüştüm. Bu tamamen onların görüntüye göre vereceği karara bağlı. Temsilci yazarsa en alt sınırdan 4 maç ceza alır. görünüşe göre temsilci değil de görseller üzerinden PFDK üyeleri sevk edilecek.O karar verecek.Samet’in hamlesi futbolcuya mı yoksa Samet’in dediği gibi mi olacak… PFDK 3’e kadar inebilir. 3’te 1’e göre. Buna PFDK karar verecek, kaç maç ceza verileceğine.” konuştu

gungorenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu